Під час спільної прес-конференції з Володимиром Путіним,  Еммануель Макрон недвозначно висловився про російські пропагандистські ЗМІ. Президент Франції назвав телеканал RT і інформаційне агентство Sputnik «органами впливу і пропаганди».

Таку характеристику цим виданням глава держави дав , відповідаючи  на запитання журналістки RT про недопуск в його передвиборчий штаб і подальші стосунки із закордонними репортерами.

 Я можу мати зразкові відносини з іноземними журналістами, якщо вони - журналісти. Якщо хтось поширює наклеп, то це вже не журналісти. RT і Sputnik поширювали неправдиву інформацію і тому не отримали місце в моєму передвиборчому штабі, заявив Макрон.

Президент Франції зауважив, що всі інші журналісти, в тому числі і російські, мали доступ до інформації під час його виборчої кампанії.

 «Правила дуже прості, і вони завжди такими і будуть», - підкреслив Макрон.

За словами французького президента, деякі видання намагалися втручатися в хід передвиборчої кампанії у Франції. І саме RT і Sputnik «вели себе як органи впливу, органи брехливої ​​пропаганди», резюмував Макрон.

Популярні новини зараз

Львів'ян можуть зачинити вдома до березня: "Ситуація погіршується"

Курс валют на 18 жовтня змусить українців п’ялити очі на лоба

Дорофєєва перед ″Останнім танцем″ нарешті зізналась про стосунки з Позитивом: ″Була закоханість″

Під Чернівцями однорічного малюка розчавило комодом, село ридає: "Жахлива смерть"

Показати ще

Як повідомляв портал "Знай.ua", президент Франції Еммануель Макрон після зустрічі з президентом Росії Володимиром Путіним заявив, що Франція відповість "розправою" на використання хімічної зброї у Сирії.