Під час спільної прес-конференції з Володимиром Путіним, Еммануель Макрон недвозначно висловився про російські пропагандистські ЗМІ. Президент Франції назвав телеканал RT і інформаційне агентство Sputnik «органами впливу і пропаганди».

Таку характеристику цим виданням глава держави дав , відповідаючи на запитання журналістки RT про недопуск в його передвиборчий штаб і подальші стосунки із закордонними репортерами.

Я можу мати зразкові відносини з іноземними журналістами, якщо вони - журналісти. Якщо хтось поширює наклеп, то це вже не журналісти. RT і Sputnik поширювали неправдиву інформацію і тому не отримали місце в моєму передвиборчому штабі, заявив Макрон.

Президент Франції зауважив, що всі інші журналісти, в тому числі і російські, мали доступ до інформації під час його виборчої кампанії.

«Правила дуже прості, і вони завжди такими і будуть», - підкреслив Макрон.

За словами французького президента, деякі видання намагалися втручатися в хід передвиборчої кампанії у Франції. І саме RT і Sputnik «вели себе як органи впливу, органи брехливої ​​пропаганди», резюмував Макрон.

Популярні новини зараз

Українець прославився у всьому світі завдяки ажурним яйцям: "Волинський Фаберже"

Скрябін увійде в історію в самому серці Києва: ноти вже на асфальті

14-річний підліток сів за кермо і позбавив життя п'ятеро людей: загинули на місці

Нещастя наздогнало дружину Віктора Павлика на останніх місяцях вагітності: "Ще гірше"

Показати ще

Як повідомляв портал "Знай.ua", президент Франції Еммануель Макрон після зустрічі з президентом Росії Володимиром Путіним заявив, що Франція відповість "розправою" на використання хімічної зброї у Сирії.