Дональд Трамп веде досить жорстоку політику стосовно мігрантів, так, наприклад, він створив нові правила для тих, кого владні структури ловлять на кордоні з Мексикою. Дорослих відправляють під суд, дітей забирають у спеціальні установи. Такі жорсткі реформи з його боку породили безліч трагічних історій. Передає Clutch.

З середини квітня до кінця травня 2018 року американські прикордонні служби розділили сотні сімей мігрантів, затриманих при спробі перетнути кордон США. У них забрали і передали органам опіки близько двох тисяч дітей.

Такі реформи піддалися жорсткій критиці не тільки від світових і американських політиків, але і від самої Першої леді США Меланії Трамп. ЗМІ часто публікують шокуючі знімки віднятих у сімей дітей, але один з них став по справжньому вірусним.

На знімку фотографа Getty Images Джона Мура зображена заплакана дівчинка, мати якої обшукують співробітники прикордонного контролю США. Мур зробив це фото 12 червня на американо-мексиканському кордоні.

Популярні новини зараз

Еллерт в битовусі виявився повним лінивцем, у Мішиної здали нерви: "Нічого не робить"

Хвору Лілію Ребрик посадили під замок: "Весну зіпсовано..."

Тіна Кароль вирушила підкорювати російську сцену: "Скандал" на міжнародному рівні

Головне за ніч: "втеча" Віктора Павліка і Реп'яхової, НП в літаку, Полякова без волосся і загадкова загибель українки

Показати ще

Дівчинці всього 2 з половиною роки. Вони з матір'ю приїхали з Гондурасу, подолавши кілька тисяч кілометрів автостопом.

Знімок Джона Мура облетів багато ЗМІ, в тому числі з'явився на головній сторінці The New York Times. Користувачі інтернету, що активно розповсюджують знімок, вважають його символом разділених сімей мігрантів.

"Я розумів, що це важливе фото, але не міг передбачити, наскільки", — цитує Мура The Guardian.

Невідомо поки, як склалася доля родини мігрантів, але швидше за все політика "нульової толерантності" розділила їх, як і інші сім'ї.

Побачивши один з цих знімків, жителі Каліфорнії Шарлотта і Дейв Уіллнер вирішили організувати в фейсбуці збір пожертвувань. Їхня кампанія "допоможи мігрантові возз'єднаєтися зі своєю дитиною" стартувала 16 травня і вже зібрала більше восьми мільйонів доларів.

Зібрані Уіллнерами гроші будуть спрямовані Raices — найбільшій в Техасі некомерційній організації, яка надає юридичну допомогу сім'ям іммігрантів і біженців. Завдяки цим коштам організація зможе виплатити застави за тисячі затриманих мігрантів (сума застави за одну людину може досягати 10 тисяч доларів) — щоб їх звільнили з центрів тимчасового утримання і дали їм возз'єднатися з дітьми.

Як раніше повідомляв портал "Знай.ua", президент США Дональд Трамп заявив про те, що згоден підписати закон, згідно з яким уряд перестане розділяти сім'ї нелегальних мігрантів, які намагаються перетнути південний кордон. Про це повідомляють ЗМІ.