Ангела Пуерто з Маніли, Філіппіни, 20-річна мати була в жаху після народження своєї дитини. Лікаріпід час вагітності бачили в животі жінки здорового і красивого малюка.

Про це пише Daily Mail.

"Ми ніколи раніше не бачили таких дітей, тому намагаємося дивитися на нього як на благословення. Як ніби він маленький дитина-єдиноріг", - каже молода мама.

Енцефалоцеле — патологія, яка супроводжується виходом мозкових оболонок за межі черепної коробки. Аномалія не пошкодила мозок маленького Нэла Жона, тому операція може раз і назавжди позбавити дитину від цієї хвороби. Проблема в тому, що у сім'ї немає грошей на операцію.

Популярні новини зараз

Сергію Притулі стало нудно в Києві: впав, отямився, Львів

Тарас Тополя приголомшив зізнанням, українці переживають за Alyosha :"З приставкою "екс"

Хто Могила, а хто Жмур: справжні прізвища Каменських, Дантеса, Анатоліча, Кароль та інших зірок

Юля "Зайка" згадала про "Холостяка" Михайла Заливако після весілля з іншим: "Вагітна"

Показати ще

"Ми робили кілька тестів УЗД, але лікарі жодного разу не помітили аномалії в розвитку малюка. Коли він народився, нам сказали, що ми щасливчики! У тому сенсі, що його енцефалоцеле не пошкодила мозок" - сказала Ангела.

20-річний Ронель Прадо був змушений змінити роботу, для того, щоб мати можливість допомагати дружині з маленькою дитиною. Хвороба Ноела вимагає постійної уваги. Батьки регулярно змінюють бандаж на нарості Нэла, адже він гноїться і кровоточить.

"Ми доглядаємо за немовлям, але мріємо про те, щоб він одужав. За сім тижнів його життя грижа зросла в два рази, ми боїмося, що незабаром вона стане непідйомною для малюка" - прокоментувала мати хлопчика.

Як повідомляв раніше портал "Знай.uа", давно побутує думка, що очі – дзеркало стану душі і тіла людини. Однак днями групі вчених вдалося довести це на практиці. Дослідники виявили ряд захворювань, які буквально відображаються в очах. Про це повідомляє журнал American Academy of Neurology.

Також портал повідомляв про те, що все більше українців хворіють на кір, рівень поширення інфекції, як і раніше залишається високим. Існує думка, що це дитяча хвороба, але останнім часом дорослі все частіше стикаються з вірусом.