Узбек Сайфуллах Саіпов, який влаштував кривавий теракт на Манхеттені, 31 жовтня, потрапив до Америки випадково. Він виграв грін-карту в лотереї.

Про це пише Santa Monica Observer.

Виходець із Узбекистану, 29-річний Саіпов взяв участь у розіграші віз Diversity Immigrant Visa. Цю лотерею США проводять щорічно та розігрують 55 тисяч віз для громадян з інших країн, які найменше відвідують Америку.

Переможців визначає система випадкового вибору. І цього разу таким "щасливцем" став і Сайфуллах Саіпов.

Популярні новини зараз
Частині українців заблокують доступ до "Приват24": кому це загрожує Є лише місяць: ПФУ висунув нову вимогу, інакше субсидію скасують В Україні можуть скасувати графіки відключень світла: експерт зробив несподіваний прогноз Стануть другим сортом: що готують ухилянтам після війни
Показати ще

Цю американську програму не раз критикували та пропонували її скасувати. Можливо, після таких трагічних випадків, влада зробить певні висновки.


Дивіться відео з місця подій теракту в Нью-Йорку

Як раніше повідомляв портал "Знай.ua", в Нью-Йорку, в результаті наїзду вантажівки на натовп людей, 31 жовтня, загинуло 8 осіб, ще півтора десятка отримали травми. Поліція схопила терориста.