Маразм міцнішає! Росіяни прирівняли ковбасу до боєприпасів

поділитись
За провезення продуктів харчування кинуть за ґрати на 12 років

Відомий вчений з Латвії Сергій Талк розповів на сторінці у Facebook про рішення Міністерства фінансів Росії прирівняти провезення товарів до злочину за статтею про контрабанду.

"Чого гріха таїти: кожен раз, коли я їду в Москву, намагаюся привезти рідним і друзям чогось смачненького. Тут і ковбаса, і сир, і всякі копченості", - розповів Талк.

Він зазначив, що коли відкрив статтю 226.1, ледь не знепритомнів: "Контрабанда сильнодіючих, отруйних, вибухових, радіоактивних речовин, радіаційних джерел, ядерних матеріалів, вогнепальної зброї або його основних частин, вибухових пристроїв, боєприпасів, зброї масового ураження, засобів її доставки".

"Тобто головка сиру прирівнюється до ядерної боєголовки, а портфель - до засобу доставки. Хамон - сильнодіюча речовина. Баварські сосиски - боєприпаси. Пляшка хересу - однозначно зброя масового ураження", - висловився Талк.

Стаття 226.1 КК РФ передбачає покарання у вигляді позбавлення волі терміном до 12 років та штрафом до 1 млн рублів.

Автор публікації уявив розмову двох в'язнів у камері: - Я бабусю вбив. Вісім років дали. А ти за що сидиш? - А я сардельки привіз. 10 років.

"У мене просто немає слів. Таке відчуття, що при владі у Кремлі - послідовники Гітлера. І скоро почнуть віднімати кури, молоко, яйки. Одне можу сказати точно: режими з таким рівнем маразму довго не живуть. Навіть Мугабе до такого не докотився", - додав Талк.

СБУ вилучила тонни бензину та алкоголю, які везли з Росії

Як повідомляв портал "Знай.ua", президента Зімбабве Роберта Мугабе заарештували силовики, хоча не так давно у нього був рейтинг 86%. Такі події змушують провести паралелі з Путіним.

Автор матеріалу: 
Антон Дорошенко
Теги: 
Кремль, контрабанда, сосиски, кримінал, Путін
Цікаво, з чого зробили такі дивні висновки
0
0
15:58 15.12.2017
НАТО занепокоїлось такою можливістю Росії
0
0
14:55 15.12.2017
Фінустанова спочатку обіцяла золоті гори, але зовсім скоро спортсмен пошкодував про своє рішення
0
0
13:47 15.12.2017
Сам він своєї провини так і не визнав
0
0
13:23 15.12.2017
Путін ніколи не відрізнявся гарним почуттям гумору
0
0
12:26 15.12.2017