Відомий вчений з Латвії Сергій Талк розповів на сторінці у Facebook про рішення Міністерства фінансів Росії прирівняти провезення товарів до злочину за статтею про контрабанду.

"Чого гріха таїти: кожен раз, коли я їду в Москву, намагаюся привезти рідним і друзям чогось смачненького. Тут і ковбаса, і сир, і всякі копченості", - розповів Талк.

Він зазначив, що коли відкрив статтю 226.1, ледь не знепритомнів: "Контрабанда сильнодіючих, отруйних, вибухових, радіоактивних речовин, радіаційних джерел, ядерних матеріалів, вогнепальної зброї або його основних частин, вибухових пристроїв, боєприпасів, зброї масового ураження, засобів її доставки".

"Тобто головка сиру прирівнюється до ядерної боєголовки, а портфель - до засобу доставки. Хамон - сильнодіюча речовина. Баварські сосиски - боєприпаси. Пляшка хересу - однозначно зброя масового ураження", - висловився Талк.

Стаття 226.1 КК РФ передбачає покарання у вигляді позбавлення волі терміном до 12 років та штрафом до 1 млн рублів.

Популярні новини зараз

37-річна Полякова відрізала золоті локони: "Не повторювати!"

Аліна Гросу проміняла Романа Полянського на 71-річного Михайла Поплавського: "Я в шоці"

42-річна Ані Лорак у вузькому вбранні вразила різкими змінами: "На себе не схожа"

Студентка вийшла заміж за 80-річного чоловіка і виглядає щасливою: закохалася без пам'яті

Показати ще

Автор публікації уявив розмову двох в'язнів у камері: - Я бабусю вбив. Вісім років дали. А ти за що сидиш? - А я сардельки привіз. 10 років.

"У мене просто немає слів. Таке відчуття, що при владі у Кремлі - послідовники Гітлера. І скоро почнуть віднімати кури, молоко, яйки. Одне можу сказати точно: режими з таким рівнем маразму довго не живуть. Навіть Мугабе до такого не докотився", - додав Талк.

СБУ вилучила тонни бензину та алкоголю, які везли з Росії

Як повідомляв портал "Знай.ua", президента Зімбабве Роберта Мугабе заарештували силовики, хоча не так давно у нього був рейтинг 86%. Такі події змушують провести паралелі з Путіним.