У Каліфорнії легалізували марихуану.

Як повідомляють американські ЗМІ, відтепер жителі штату, яким виповнився 21 рік, мають право купувати, транспортувати і споживати до однієї унції (28 грамів) марихуани або вирощувати вдома до шести рослин конопель.

Таким чином, з 1 січня Каліфорнія стала найбільшим штатом США, де легалізували рекреаційне використання марихуани. Легалізація марихуани істотно вплине на ринок цього продукту. Згідно з прогнозами, ринок виросте до 3,7 мільярда доларів в 2018 році і до 5 млрд в 2019 році.

За легалізацію проголосували жителі штату в листопаді 2016 року. Зараз рекреаційна марихуана є легальною в семи інших штатах США, а також в окрузі Колумбія.

Популярні новини зараз
Виплати лише раз в квартал: в ПФУ повідомили важливу деталь для українських пенсіонерів Vodafone автоматично переводить на нові тарифи: умови гірші, а плата більша По 50 гривень з пенсіонера: абоненти Vodafone скаржаться на безпідставне списання грошей Від 302 до 1402 гривні на місяць: за що в березні українці платитимуть більше
Показати ще

Марихуана в Каліфорнії

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що молода людина обстріляла з гвинтівки для страйкболу перехожих біля порту Ніцци.Об це повідомляє Nice Matin.По попередньою інформацією, це сталося через сварку з сусідами юнаки, яким він в результаті погрожував зброєю.