В Ірані 30 грудня в результаті масових протестів загинули троє людей, ще кілька людей отримали поранення.

Як пишуть місцеві ЗМІ, на третій день протестів в країні в провінції Лурестан були вбиті троє людей і ще кілька людей отримали поранення після того, як гвардія відкрила вогонь, щоб розігнати демонстрацію. Інші ЗМІ повідомляють, що загинули шестеро людей.

Нагадаємо, протести в Ірані почалися через зростання цін, корупції, безробіття, а також участі Ірану в військових конфліктах. Віце-президент Ірану Есхак Джахангирі звинуватив консервативні кола в підбурюванні до протестів. За його словами, учасники протесту "створять проблеми для самих себе та інших громадян", оскільки вони підривають політику реформ, яку проводить президент Хасан Роухані.

"Весь світ розуміє, що хороші люди в Ірані хочуть змін, і, крім збройної потуги США, люди Ірану - це те, чого його керівники бояться найбільше. Іранський уряд має поважати права свого народу, в тому числі право на вираження своєї думки, світ дивиться ", - сказав президент США Дональд Трамп.

Популярні новини зараз

Надя Дорофєєва показала, як розслабляється у ванній: "Де купити таку фігуру"

Пишні груди Олі Полякової викликали подив у українців: "Прекрасний силікон"

Юрій Горбунов та Катя Осадча не стримують радості: "Нарешті! Відважна четвірка"

"Холостячка" Ксенія Мішина втерла ніс Еллерту, поки вранці його будить вже інша: "Тільки вона могла"

Показати ще

Протести в Ірані

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що майже у всіх містах Ірану тисячі людей вийшли на акції протесту проти зростання цін, корупції, безробіття, а також через участь країни в конфліктах в Сирії та Іраку.