У російському місті Красноярськ 28 серпня пожежа розгорілась в місцевому будинку престарілих. За останніми даними загинули три людини.

Про це повідомляє прес-служба Слідчого комітету РФ. Вогонь охопив триповерхову будівля і почав швидко поширюватися. На місце події направили кілька десятків пожежної техніки та кілька бригад рятувальників.

"За наявною на даний момент інформацією, троє людей загинуло, 34 людини евакуйовані з палаючого будинку", - розповіли в Слідчому комітеті.

В реанімаційне відділення лікарні привезли одного постраждалого в дуже важкому стані, ще очікуються мінімум троє людей.

Популярні новини зараз
Нові правила передачі показників лічильника: про які зміни варто знати Теріново змінюйте паспорт: українців не випустять за кордон із цими документами, кому треба бігти в ЦНАП ТЦК побачить усіх: як нові правила мобілізації допоможуть військкоматам знайти чоловіків будь-де Банки почнуть блокувати пенсійні картки: стареньких попередили про нові обмеження
Показати ще

Вогонь розгорівся на площі в 250 квадратних метрів. Але його вже вдалося згасити. Причини загоряння поки не вдалося встановити. За фактом пожежі порушено кримінальну справу за статтею "надання послуг, що не відповідають вимогам безпеки".

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, масштабна пожежа охопила центр російського міста Ростов-на-Дону.