Вкладники піраміди МММ-2011 оплатять похорон Мавроді за свій рахунок, на знак вдячності до її засновника.

Ця фінансова організація була вже другою за рахунком, з тих, що створював математик і підприємець Сергій Мавроді. Перша піраміда була заснована ще в 90-ті роки, голосно рекламувала себе, а потім збанкрутувала відразу, з величезним шумом в пресі і на телебаченні. Без грошей залишилися мільйони вкладників піраміди, але були й ті, хто збагатився на ній, встигнувши вчасно забрати свої кошти. Самого Мавроді тоді посадили до в'язниці за шахрайство.

Друга МММ була створена в 2011 році. Вона також лопнула, але з меншим шумом і наслідками. Сам Мавроді після цього залишався на свободі. 26 березня 2018 року він помер внаслідок проблем з серцем. Подальша медична експертиза підтвердила, що підприємець страждав хронічними захворюваннями, які і привели його до смерті.

Популярні новини зараз

Палкий коханець міцно застряг у своєї колишньої: ледве дихав та втрачав свідомість

Українські вчителі знайшли, чим зайнятися на канікулах - гарують у Польщі за 5 тисяч доларів на місяць

Розлучений Дзідзьо погарнішав на очах і розповів Каті Осадчій усе: про колишню Slavia - ні слова

Дзідзьо після розлучення зі Slavia вийшов у світ з відомою блондинкою: "Неймовірна красуня"

Показати ще

Сергій Мавроді був веселою людиною, часто посміхався. Таким запам'ятають його друзі: відео

Група доброзичливо ставилися до Мавроді учасників другої піраміди висловила бажання поховати його за свої кошти. Час прощання з Мавроді - імовірно 31 березня, субота. Місце поки ще не визначено.

Безкоштовно розвіяти прах Мавроді в космосі на висоті тридцяти кілометрів над Землею пропонувала російська компанія SpaceWay. Але від такого способу "поховання", вiрогiдно, відмовилися родичі підприємця.

Як раніше повідомляв портал "Знай.иа" тривалий час після смерті тіло Мавроді не забирали з моргу. Його рідний брат відмовився виділяти гроші на похорон, а також категорично виступив проти того, щоб Сергія поховали на кладовищі поряд з могилами його батьків.