У Пхенчхані (Південна Корея) в період з 9 по 25 лютого відбудуться ХХІІІ зимові Олімпійські ігри, які зберуть понад 2,5 тисячі спортсменів з 92 країн світу.

Змагання заплановані з 15 спортивних дисциплін, розігруватимуть 102 медалі. Від української збірної поїхали 33 учасники, які будуть боротися за першість у цілій низці дисциплін, зокрема біатлоні, гірських лижах, двоєборстві, лижних гонках, санному спорті, скелетоні, сноуборді, фристайлі та фігурному катанні.

Повний розклад збірної України на Олімпіаді:

Популярні новини зараз
Гороскоп на тиждень 22-28 грудня для всіх знаків Зодіаку: кінець Козорогів, справи Дів та підвищення Овнів В Україні хочуть жорстко карати мобілізованих, які пішли у СЗЧ: що їм загрожує "Пакувати" будуть не тільки ТЦК: експерт розповів, як можуть змінити мобілізацію у 2026 році Ухилянтів виженуть із засідки: стартують масові перевірки
Показати ще

Відомо, що південнокорейська поліція вже приведена у стан підвищеної готовності, опікуватимуться безпекою під час заходів 13 тисяч правоохоронців.

Дивіться: у Південній Кореї відкрилася 23-тя зимова Олімпіада

Як повідомляв портал "Знай.ua", махінації росіян під час олімпіади показали в прямому ефірі.