Поки російська економіка б'є всі антирекорди, прем'єр-міністр РФ Дмитро Медведєв раптово зацікавився більш важливими, на його думку, питаннями. Наприклад, вирішив навчити представників РПЦ, як правильно користуватися кадилом.

Для цього навіть створили окремий закон, аргументуючи таку пильну увагу до парафій "правилами пожежної безпеки". Сам документ має настільки суперечливий зміст, як наголошують росіяни, що навіть місцеві попи навряд чи з першого разу зрозуміють, що до чого.

Обробка горючих і негорючих матеріалів, установка та інтер'єр навколо кадила, норми носіння одягу й навіть спеціально відведене місце – священикам тепер точно буде чим зайнятися.

При цьому сама церква характеризується не інакше, як "молитовний зал". Подібні рішення стали приводом для насмішок з боку користувачів: більшість із них натякає, що Медведєву "немає чим зайнятися". Деякі відверто кепкують над цим – мовляв, кадило тепер у Росії на рівні із небезпечною зброєю, судячи із запобіжних заходів.

Популярні новини зараз
Байден побив путіна: в The Sims вийдуть нові ігрові набори Moonlight Chic і Little Campers - створити бункерного діда тепер простіше Нумеролог Владислав Грицай сказав, коли закінчиться війна - місія України почалася: "Виповнюється пророцтво" Глава КНР Сі Цзіньпін після розмови з президентом Франції щодо війни в Україні: "Досягти режиму припинення вогню" Що попросив чоловік на вечерю перед стратою - найдивніше бажання в історії
Показати ще

Дивіться: найгучніші скандали за участю представників РПЦ

Як повідомляв портал "Знай.ua", жіночий Моріарті Путіна потішив соцмережі.