На вихідних, 4 серпня, новоспечена герцогиня Сассекська, дружина британського престолоспадкоємця принца Гаррі Меган (Рейчел) Маркл відсвяткувала перший день народження в якості члена королівської родини. Колишня американська акторка відзначила 37-річчя. Звичайно ж знатна особа отримала безліч подарунків, втім, як велику королівський протокол, частину подарованого Маркл зобов’язана повернути.

Що саме не може залишити собі герцогиня, детально описали британські ЗМІ.

Як відомо, існують чіткі правила, що можуть дарувати та отримувати в якості подарунка всі члени королівської сім'ї.

"Члени королівської сім'ї не можуть приймати подарунки, в тому числі, послуги або гостинність, які покладають на них будь-якого роду зобов'язання перед дарувальником", - гласить королівський регламент.

Популярні новини зараз

Українки вивалили груди під Радою, щоб бачили усі депутати: "Припиніть тарифний геноцид"

Учасниця "Холостяка" Яна Станішевська поділилася легким рецептом Київського торта - "Не такий страшний..."

Святослава Вакарчука запідозрили у таємних зв’язках із лідером гурту Go_A Катериною Павленко: "Епічно!"

Бурякова ікра "Пікантна" на зиму: корисна заміна борщам і салатам

Показати ще

Серед забороненого відзначають семпли продуктів і подарунки від підприємців, пересилання яких не буде коштувати занадто дорого; подарунки від фанатів, які викликають побоювання щодо мотиву цього подарунка; гроші (якщо Меган не зможе відправити їх назад, то повинна передати на благодійність); книги від авторів на контроверсійні теми.

Меган зможе залишити собі семпли і подарунки від підприємців (в тому числі, дизайнерів), зворотна пересилання яких коштує дорого; подарунки від підприємців, подаровані їй як сувенір під час офіційного візиту куди-небудь; подарунки від представників державних органів та благодійних організацій; квіти, їжу та презенти, вартість яких не перевищує £ 150; книги від авторів на теми, які не є дискусійними; гроші, які від імені Меган будуть передані благодійним організаціям.

Нагадаємо, батько Меган Маркл наживається на її одруженні притому, звинувачуючи її увсіх смертних гріхах.

Як повідомляв Знай.ua, з нагоди дня народження Меган Маркл в мережі згадали найгучніші скандали та провокації з колишньою акторкою.

Також Знай.ua писав, що розкрита головна загадка королівського гардеробу.