Дружина президента США Меланія Трамп вперше після операції з усунення доброякісної пухлини нирок з'явилася на публіці.

Перша леді країни з Дональдом Трампом відвідала зустріч з родинами загиблих американських військових, про що написала в своєму микроблозі в Twitter.

"Сьогодні ввечері президент США і я були удостоєні честі віддати данину пам'яті нашим полеглим героям", - зазначила вона, опублікувавши фотографії.

Нагадаємо, що в середині травня дружину президента США Меланію Трамп терміново госпіталізували. Перша леді США перенесла операцію з видалення доброякісного новоутворення в нирках і залишилась в госпіталі ще на тиждень після оперативного втручання.

"Перша леді сподівається на повне відновлення, щоб вона могла продовжувати свою роботу від імені дітей у всьому світі", - повідомляли в офісі першої леді.

Зазначимо, що президент США Дональд Трамп під час операції його дружини знаходився у Білому Домі. Однак, він відвідав першу леді у лікарні після перенесеної операції. Для цього він на службовому гелікоптері вирушив до Національного військового медичного центру Уолтера Ріда, де знаходилась його дружина.

Пізніше, Дональд Трамп у своєму Twitter розповів про те, що Меланія була виписана з лікарні. Однак, американський президент допустив образливу помилку в написанні імені своєї дружини.

Як повідомляв портал "Знай.ua", Трамп помилився всього на одну букву, але прикру помилку помітили всі.

В результаті того, що президент США "забув" алфавіт", у нього з'явилась інша дружина - "Мелані".

"Чудово, що наша перша леді повернулася додому в Білий дім. Мелані почуває себе добре. Спасибі вам за ваші молитви і побажання", — написав Трамп.

Через кілька хвилин пост був видалений, а трохи пізніше був розміщений новий, вже з правильним написанням імені першої леді США.