Чоловік федерального канцлера Ангели Меркель, Йоахім Зауер подав на розлучення.

У своєму інтерв'ю він зізнався, що рішення про розлучення поки що подружжя брали разом. Крім того, в їхньому сімейному житті тривалий час виникали труднощі, з якими їм до останнього вдавалося боротися.

Також він дав зрозуміти, що не останню роль при ухваленні рішення про розлучення відіграла кар'єра його дружини, федеральним питань канцлер приділяє більше часу, ніж сімейним

"Думаю всім зрозуміло, яка відповідальність лежить на плечах у фрау Меркель".

Популярні новини зараз

Бурякова ікра "Пікантна" на зиму: корисна заміна борщам і салатам

Серіал "Ти", який обігнав "Гру в кальмара", продовжує набирати популярність: чим підкорив Ден Хамфрі з "Пліткарки"

Роман Свічкаренко пішов від "Холостячки" Злати Огнєвіч через дружину: "У мене всередині почуття"

Зірка "Школи" Анна Трінчер залишилася без житла: навіть Павло Зібров не допоміг

Показати ще

Як відомо, Меркель ніколи не любила багато говорити про особисте життя, тим паче про стосунки із чоловіком, постійно уникала зайвої публічності ще з часів університету.

Йоахім Зауер - професор квантової хімії в Берлінському університеті, звідки і жарт одного з німецьких тижневиків, що він "невидимий, як молекула". Він практично ніколи не спілкувався із пресою, а за роботою дружини стежив виключно по телевізору. Від першого шлюбу, який тривав 16 років, народилося двоє дітей – Данило та Адріана.

Пара познайомилася в 1981 році в одному з дослідницьких інститутів, обидва були докторами наук в галузі квантової хімії і на той момент перебували в шлюбі. Після розлучення Ангели з фізиком Ульріхом, за яким послідувало і розлучення коханого в 1985 році, вони почали жити разом. Після того, як Ангела з головою пішла в політику, часу на особисте не лишалося. У близькому оточенні подейкують, що саме це могло стати причиною розриву – мовляв, так вони вирішили не заважати один одному.

Дивіться: Ангела Меркель з чоловіком відвідала оперний фестиваль

Як повідомляв портал "Знай.ua", Порошенко попередив Меркель про небезпеку "Північного потоку-2".