Державний міністр з розвитку людських ресурсів Сатья Пал Сінгх заявив про те, що "теорія Дарвіна неправильна з наукової точки зору". Чиновник також хоче видалити теорію еволюції зі шкільних підручників.

Про це повідомляє Guardian.

“Ніхто ніколи не бачив, як мавпа перетворювалася на людину", - заявив Сінгх. Він також зазначив, що профільне міністерство готове провести міжнародну конференцію, на якій "вчені можуть вийти і сказати, що вони думають з цього питання".

"У мене є список приблизно 10 або 15 великих учених світу, які сказали, що немає доказів того, що теорія еволюції вірна", - сказав Він під час виступу в університеті штату Ассам.

Сінгх, який має вчений ступінь з хімії в Університеті Делі, сказав, що він говорив як "людина науки".

Популярні новини зараз

ПФУ перерахував пенсії українців: кому і скільки доплатять у березні

Млинці з маком на Масляну: дуже тонкі, можна напекти гору хоч у 100 штук

Колишній партнер "Холостячки" Мішиної зізнався, що потребує допомоги: "Прощайте"

Чотири дружини Григорія Чапкіса: як виглядали кохані жінки легендарного хореографа

Показати ще

У відповідь на це більше двох тисяч вчених з трьох відділень Академії наук Індії в Делі, Бангалорі та Аллахабаді підписали петицію. У ній вони назвали судження Сінгха спрощеними, що вводять в оману і "не мають ніякого наукового обґрунтування".

"Невірно стверджувати, що еволюційний принцип був відкинутий науковим співтовариством. Навпаки, кожне нове відкриття підтверджує погляди Дарвіна. Існує безліч незаперечних наукових доказів того, що у людей, а також інших гомінідів і мавп, був загальний предок", — йдеться в петиції.

Раніше портал "Знай.ua" розповідав про те, що теорію Дарвіна спростували біологи.