Мінус одна у Дерипаски: Настю Рибку відправили за ґрати

поділитись
Скандальна спокусниця поплатилася за тренінги

Провінційний суд міста Паттайя сьогодні, 13 квітня пред'явив Олександру Кирилову (Алекс Леслі), Анастасії Вашукевіч (Насті Рибці) та іншим фігурантам справи щодо нелегального секс-тренінгу звинувачення. Їм обрали запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.

Вашукевич підозрюють в організації злочинного співтовариства, змові з метою злочину, організації надання послуг сексуального характеру за допомогою третіх осіб.

Як відомо, другу справу стосовно затриманих порушили в Паттайя саме про надання послуг сексуального характеру в складі злочинної групи. Судове засідання проходило в закритому режимі, крім суддів і секретаря, були присутні тільки підозрювані, помічник адвоката і перекладач.

За словами секретаря суду, російських туристів перевезуть в міську в'язницю Паттайї. 

Відповідно до місцевих законів, запобіжний захід для затриманих буде продовжуватися судом кожні 12 днів.

Нагадаємо, в кінці лютого Настю Рибку затримали в Таїланді разом з ще дев'ятьма росіянами. Всі вони незаконно проводили секс-тренінг в курортній зоні. Незабаром стало відомо, що Таїланд депортує і внесе росіян в чорні списки.

Подібні злочини караються терміном до п'яти років у разі виробництва порнографії і до трьох років у разі виробництва непристойних відео. 

До теперішнього часу суд засудив трьох з них до умовних термінів, штрафів та депортації. 4 квітня Рибці і Леслі було пред'явлено нове звинувачення - у згвалтуванні. За цей злочин їм може загрожувати від 4 до 20 років ув'язнення.

Дивіться: Олег Дерипаска подав позов до суду проти Насті Рибки

Як повідомляв портал "Знай.ua", скандально відомій білоруської ескорт-моделі Насті Рибці та її секс-тренеру Алексу Леслі пред'явили нові звинувачення до вже наявної "пачки". Так, "полювальниці за мільйонерами" можуть додати ще кілька років до цілком ймовірного тюремного терміну за розповсюдження непристойного відеоконтенту у всесвітній павутині. 

Автор матеріалу: 
Марина Лонская
Теги: 
Настя Рибка, Олег Дерипаска, арешт
Депопуляція незабаром призведе до зникнення багатьох населених пунктів РФ
0
0
19:50 21.04.2018
Вітер валить дерева і обриває електромережі
0
0
19:35 21.04.2018
Робота створив колишній співробітник Google
0
0
18:22 21.04.2018
Вона розповіла, як себе почуває
0
0
18:20 21.04.2018