У молдавському парламенті зареєстрований законопроект, який покликаний боротися з пропагандою Кремля.

Як повідомляють місцеві ЗМІ, закон передбачає, що канали зможуть показувати випуски на військову тематику тільки про країни Євросоюзу, США, Канаду, інших державах Європейської конвенції про транскордонне телебачення. "За порушення закон передбачає санкції, в тому числі фінансові, аж до відкликання ліцензії на мовлення", - сказав спікер парламенту Молдови Андріан Канду.

Ініціатором даного закону виступив демократ Володимир Плахотнюк. За його словами, деякі російські канали цілеспрямовано псують імідж партнерів з ЄС. "Ці телеканали і є російськими танками", - сказав Плахотнюк.

У разі прийняття закону, каналам Prime TV, РТР-Молдова, НТВ-Молдова, РЕН-Молдова і СТС-Молдова запропонують не показувати російські програми.

Плахотнюк тут же заспокоїв громадян, запевнивши, що канали закриватися не будуть. Блокуються тільки пропагандистські передачі. В якості гіркого прикладу політик навів Україну, яка постраждала від пропаганди.

Популярні новини зараз

Павло Зібров вивалив свій шампур в Дубаї на очах у дружини: чоловіки позаздрять

Оля Полякова зізналася, чому доньку Машу довелося терміново оперувати: "Потрібно злизати..."

Українцям "злили" переможця шоу "Танці з зірками": Олександра Зарицька піде без тріумфу

Роман Свічкоренко зустрічався з Тіною Кароль задовго до "холостячки" Злати Огнєвіч: "Так собі хлопчик"

Показати ще

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що люди з високим рівнем інтелектуального розвитку є недосяжними для путінської пропаганди.