Молдавський МЗС викликав російського посла через наміри Росії святкувати 25-річчя "миротворчої місії в Придністров'ї".

Про це повідомляє прес-служба молдавського відомства.

"Посол Російської Федерації в Республіці Молдова Фаріта Мухаметшин був викликаний в МЗС у зв'язку з планованими заходами, присвяченими 25-річчю початку миротворчої місії в Придністровському регіоні Республіки Молдова. Російському послу, зокрема, повторно було заявлено про те, що Молдова вважає недоречним проведення в односторонньому порядку таких заходів за участю артистів та делегацій з РФ", - зазначено в повідомленні.

За словами дипломатів, ці дії шкодять молдавсько-російським відносинам. А Кишиневу дуже хочеться ці відносини зберегти на хорошому рівні, "на взаємній повазі та довірі".

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що перебування на території країни російських військ є загрозою для суверенітету, цілісності і незалежності Молдови.

Популярні новини зараз

У Хмельницькому коронавірус обірвав життя проректора та професора національного університету - їх поважали колеги та студенти

Семчишин влаштує в Хмельницькому велику чистку, полетять голови: "Більше половини"

На Прикарпатті мисливські пси розірвали п'ятьох беззахисних малюків, страшне видовище

У центрі Києва батько гуляв з мертвим сином у візку: не помітив

Показати ще

Про це сказано в декларації з вимогою вивести російські війська з території так званої "Преднестровской молдавської республіки", яку більшістю голосів підтримав Парламент Молдови.