Молдова здійснить мрію сотень маленьких українців

поділитись
Окрім військової співпраці, країна зацікавлена у "суспільній дружбі"

Більше півтори сотні місць у дитячих літніх таборах для відпочинку та реабілітації надасть Республіка Молдова дітям зі східних областей України.

Це підтвердили на офіційному ресурсі уряду країни за  підсумками зустрічі в Києві молдавського прем'єр-міністра Павла Філіппа з головою уряду України Володимиром Гройсманом.

"Уряд Молдови надасть 150 путівок у літні табори відпочинку для дітей зі східних областей України. Можливо, наша допомога не така істотна, але вона символічна і свідчить про близькі взаємовідносини між нашими державами", - наголосив прем'єр-міністр Молдови.

Як відомо, політики обговорили питання двосторонніх відносин, а також створення " дорожньої карти" співпраці Молдови з Україною. Згодом Філліп запросив Гройсмана в Кишинів для участі в червневому саміті ГУАМ (Організація за демократію та економічний розвиток).

Днями влада Молдови також заявила про намір досягти домовленостей з офіційним Києвом про виведення російських військ з Придністров'я через коридор на території України.

"Ми вимагаємо і просимо про виведення російських військ з території Молдови, а також трансформації нинішніх операцій на Придністров'ї в громадянську місію з міжнародним мандатом, будучи впевненими, що це дозволить створити основу для вирішення придністровського конфлікту через переговори", - підкреслив Павло Філіп на Київському безпековому форумі.

За його словами, незаконна військова присутність в країнах не веде до вирішення конфлікту, а заморожує ситуацію і заохочує деструктивні сили в реалізації планів з відриву частин країн.

Ще влітку 2017 року Росія відмовилася обговорювати виведення своїх військ з Придністров'я. На сесії Генасамблеї ООН постпред РФ при ООН Василь Небензя назвав цю ініціативу "не дуже дружньою і досить несподіваною". Росія пояснює присутність своїх військ на Придністров'ї "миротворчою операцією".

Дивіться: Україна-Молдова. Співпраця у військовій освіті

Як повідомляв портал "Знай.ua", польський роботодавець, який працевлаштував людини незаконно, тепер повинен буде заплатити штраф 5 000 злотих (близько десяти тисяч доларів).  а нових законодавчих умов роботодавців тепер будуть частіше відвідувати представники перевіряючих з польської міграційної служби. Повідомляється, що в Польщі чиновники тепер будуть порівнювати кількість реально працюючих на своїх місцях українців з числом в'їжджаючих з України трудових мігрантів.

Автор матеріалу: 
Марина Лонская
Теги: 
Молдова, табори, діти, Донбас
Батьки намагаються знайти спосіб забрати з Туреччини тіло свого сина
0
0
08:54 22.07.2018
Британський актор намалював те, що побачив під час клінічної смерті
0
0
08:09 22.07.2018
Єлизавета ІІ здивувала оригінальним подарунком
0
0
07:39 22.07.2018
Ігри дітей зі зброєю завершилися трагедією
0
0
04:41 22.07.2018
Пасмо волосся в руці жертви допомогло вирішити загадку серійного вбивці через 28 років
0
0
00:19 22.07.2018