Глава Білого дому Дональд Трамп оголосив введення надзвичайного стану: моторошна криза скувала сферу охорони здоров'я через опіоїдну епідемію.

Як повідомляють місцеві видання, президент заявив, що надзвичайна ситуація набула масштабів загальнонаціональної. Статистика показує: з початку століття кількість смертей від передозування опіоїдними наркотиками зросла у чотири рази, і це всього лише за 17 років. Вашингтон передбачив заходи, які по по плану не повинні вартувати бюджету значних коштів.

"Прийшов час звільнити наші громади від цієї біди наркозалежності. Ми можемо стати поколінням, яке покінчить з опіоїдною епідемією, ми можемо це зробити", - заявив американський президент. Така заява передбачає особливу активізацію місцевої влади в боротьбі з наркозалежністю серед американців і посилення боротьби з наркотрафіком.

Опіоїдна криза у Сполучених Штатах


Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" писав про неймовірні пророцтвах серіалу "Сімпсони", які все-таки стали реальністю.

Популярні новини зараз
Пенсія зросте майже до 13 тисяч гривень: кого зачепить підвищення з березня Пільги нарахують автоматом: держава спростить оплату комуналки ПФУ нараховує борги пенсіонерам: кого зобов'яжуть повернути виплати Пенсії, субсидії, соцдопомога: ПФУ дав отримувачам виплат 10 днів
Показати ще