Чутки про зв'язки іменитої російської гімнастки Аліни Кабаєвої і президента Росії Володимира Путіна мусуються в пресі з завидною постійністю.

Відсутність коментарів з якої-небудь із сторін лише підігріває і без того живий інтерес публіки до взаємин двох відомих особистостей.

У ЗМІ з'явилася інформація про народження у Путіна і Кабаєвої двох спільних дітей, які в цілях безпеки записані на родичів.

Російська гімнастка нечасто радує журналістів відвертими інтерв'ю, але подібні чутки змусили Кабаєву перервати мовчання.

Співачка відверто розповіла про свій сімейний стан і про те, чим вона любить займатися після завершення спортивної кар'єри, повідомляє видання kleo.

Аліна в інтерв'ю журналістам першим ділом заявила, що дітей у неї немає, тому коментувати тему спільних з Володимиром Путіним нащадків вона не бачить сенсу.

Велику частину часу Кабаєва живе в столиці, проводячи близько двох місяців в році у своєму заміському будинку в Передєлкіно.

Поганий настрій гімнастка "лікує" шопінгом. Любить походи в гори і відвідини театру, куди намагається потрапити хоча б раз на тиждень. Багато уваги Кабаєва приділяє участі у благодійних та соціальних акціях.

Як раніше повідомляв портал "Знай.uа", потенційною коханкою президента РФ Володимира Путіна вже кілька років поспіль називають олімпійську чемпіонку Афін-2004 з художньої гімнастики Аліну Кабаєву. Так це чи ні, знає хіба що сам господар Кремля і спортсменка. Але тим не менш, чутки навколо неї не вщухають і сьогодні.

Нагадаємо, російська олімпійська чемпіонка з художньої гімнастики Аліна Кабаєва стала гостею міжнародного благодійного дитячого фестивалю художньої гімнастики під назвою "Аліна". Діти були без розуму від титулованої гості, а в мережі активно обговорюють дивне вбрання Кабаєвою.

35-річна Кабаєва для виходу в світ вибрала патріотичне вбрання – сукні з великим гербом Росії на грудях.

У мережі наряд Кабаєвої назвали несмаком і засипали знімок негативними коментарями.