Серед росіян провели соціальне опитування, аби з'ясувати, як респонденти бачать українсько-російські стосунки в майбутньому. Так, 79% сподіваються на те, що зв'язок і спілкування з Україною незабаром налагодяться, 35% впевнені, що пройде час, і між країнами знову будуть "союзницькі, дружні відносини".

Результати дослідження опублікував Всеросійський центр вивчення громадської думки. ВЦВГМ повідомляє, що лише кожен десятий респондент вважає, що "відносини постійно погіршуватимуьбся в результаті прагнення України тісніше інтегруватися із Заходом".Вагалися з відповіддю 12% опитаних. Також повідомляється, що за подіями в Україні стежить 72% росіян. З цього числа тільки 17% уважно відстежують все, що відбувається, хоча ще два-три роки тому таких було від 30% до 40%.


Популярні новини зараз

Віктор Павлік з сином на руках зворушив усіх молодих матусь: пощастило дружині

Українка дійшла до Зеленського через 1 бал із ЗНО: "Моя донька не проходить!"

Лілія Ребрик запропонувала ідеальний спосіб пережити аномальну спеку: "Літо покаже, хто ростив ляшки..."

Таїсія Повалій повернулася з Росії до України і поділилася враженнями: "Ми тут подихаємо"

Показати ще

Майже половина опитаних вважає, що протягом останнього року відносини двох країн не стали ні кращими, ні гіршими (49%), на думку кожного третього вони тільки погіршуються (34%). При цьому 75% респондентів впевнені, що Україна "програла" внаслідок подій на Майдані. У тому, що ті події нічого по свій суті не змінили, сходяться 13% і тільки 2% вважають, що Україна виграла.Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" писав про те, що в мережі опублікували страшні цифри, скільки кожному російському старому доведеться заплатити за путінські війни.