Американці почали порівнювати сенатора-песпубліканця Джона Маккейна з викладачем настоянок Северусом Снейпом із франшизи "Гаррі Поттер".

Такого звання Маккейн удостоївся після того, як віддав вирішальний голос проти скасування системи медичного страхування Obamacare, яку впровадив попередній президент США Барак Обама.

Схожість Маккейна та Снейпа помітив американський актор Джордж Такеї, про що він написав у Twitter: "Тепер слід вважати, що сенатор Маккейн - Северус Снейп".

Зазначимо, що протягом усієї політичної кар'єри Маккейна переслідувала репутація "поганого хлопця". Вирішальний голос сенатора від Аризони допоміг 16 млн американців зберегти медичне страхування.

Популярні новини зараз

Сімейна пара 22 роки живе в каналізації - очевидці зайшли в житло і обімліли

Люблячий батько не дав лікарям відключити напівживого сина від апаратів, сталося диво: "Люблю тебе"

На Тернопільщині раптово помер янгол у білому халаті, Україна ридає: "Господь прийме його світлу душу"

350-кілограмова дівчина "здулася" заради кохання, прозріли всі: "Це що, наречена?"

Показати ще

У романах Джоан Роулінг Снейп здавався поганою людиною майже до самого кінця. У сьомій книзі стало відомо, що жив він заради того, щоб у вирішальний момент врятувати Гаррі Поттера.

Нещодавно стало відомо, що у Маккейна злоякісна пухлина мозку. Актор Алан Рікман, який грав Снейпа, помер у січні 2016 року від раку підшлункової залози.

Як повідомляв портал "Знай.ua", наступного тижня Маккейн відправиться до Аризони, де пройде курс лікування.