У Берліні водій легкового автомобіля намагався уникнути зіткнення з велосипедистом на дорозі, але не впорався з керуванням та опинився в метро.

Про це інцидент повідомляє Express.

Машина вискочила на сходи до підземки та покатилась вниз. У той час там був натовп пасажирів. Щонайменше шестеро людей отримали травми, на щастя, обійшлося без жертв. Водію вдалося зупинитись на останніх сходах та не поїхати далі по платформі.

На місці працюють правоохоронці, з'ясовують деталі аварії та опитують свідків.

Популярні новини зараз
ТЦК розширили свободу дій: що зміниться для жителів селищ і сіл Пенсіонерів взялися розселяти з будинків: що відбувається Будинки стануть непридатними для життя: скільки відновлюватимуть понівечене опалення До платіжки додасться 450-1000 грн: за що доведеться доплачувати споживачам газу
Показати ще

Як повідомляв портал "Знай.ua", у Борисполі на перехресті зіткнулись дві Toyota Prius патрульної поліції.