Влада КНДР приховали трагічні події, які сталися під час ядерних випробувань. Їх проводили ще у вересні й тоді загинули 200 осіб.

Про це повідомляє південнокорейське агентство Yonhap. Люди загинули під час обвалу тунелю на полігоні ядерних випробувань в Пунгері. Вибух послабив гірську породу.

Близько 100 людей загинули через обвал недобудованого тунелю і ще 100 - під час другого обвалу. Остання група намагалася врятувати робітників з-під завалів.

Іноземні експерти неодноразово говорили, що ядерний полігон застарів і трагедія може статися в будь-який момент. Вони вважають, що обвал стався під час шостого ядерного випробування, яке проводили 3 вересня. Напередодні Державне інформагентство КНДР заявило, що країна розробила водневу бомбу.

Популярні новини зараз

Володимир Остапчук обрав незвичайне "прізвисько" для своєї дружини: "Англо-відьма"

Українку відокремили від чоловіків у церкві через "традицію": "Не можна, щоб жінки відволікали"

Філіп Кіркоров незручно попрощався з Пугачовою на очах в обімлілого Галкіна -"Ще поживу"

Головне за ніч: пенсії до 3800 грн, повернення Світлани Лободи в Україну, друга молодість Алли Пугачової і одкровення Дзідзьо про розлучення зі Slavia

Показати ще

Потужний вибух не тільки послабив гірську місцевість, а й дестабілізував регіон. Південнокорейські метеорологи заявили, що ще одне випробувань може спровокувати обвал гірського полігону в КНДР, а це спричинить витік радіоактивних матеріалів.

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, в США під час масштабних навчань показали, що у них є на випадок ядерної атаки.