Подорож китаянки закінчився для неї арештом та великим штрафом через її надмірну допитливість. Жінка, знаходячись у літаку, попри заборону стюардів, активувала запасний трап, через що відкрився аварійний вихід.

Про це повідомляє агентство Ecns.cn.

Інцидент стався в пекінському міжнародному аеропорту. У той час доки ботпровідник оголошував правила поведінки на борту авіалайнера, жінка вирішила перевірити, що буде, якщо активувати аварійний трап за нормальних умов. Після того, як вона смикнула ричаг, надувся трап та відкрився запасний вихід.



Жінку відразу затримали, їй доведеться сплатити чималий штраф. Компанія оцінила суму збитків, ремонт трапу обійдеться у майже 15 тисяч доларів.

Рейс довелося скасувати. 113 пасажирів пересадили до інших літаків.

Популярні новини зараз
Гороскоп на сьогодні 9 квітня: гроші, сварки та шанс усе змінити у середу Приватбанк масово закриває доступ до рахунків - що вимагає Замовив з-за кордону — отримай штраф: українців шокували новими правилами поштових відправлень Вагітність від 15-річного коштувала міністерці Ісландії у справах дітей посади: правда спливла через 30 років
Показати ще

Як раніше повідомляв інформаційний портал "Знай.ua", у Києві літак повернувся назад в аеропорт одразу після вильоту. Причиною інциденту назвали розгерметизацію в салоні латака, пасажири почали скаржитися на брак повітря.