Практично всю територію Великобританії охопив потужний шторм – сила "Браяну", як його охрестили синоптики, небачена. Він супроводжується поривистим вітром (до 112 км/г) та високими хвилями, тому спеціалісти присвоїли третій, жовтий рівень небезпеки.

Існує загроза підтоплень більшої частини регіонів, почалися проблеми з транспортним сполученням та перебої електроенергії.

Найбільше ситуація загострюється в Уельсі, на півдні та в центрі Англії: влада вже оприлюднила сім попереджень для місцевого населення.

Популярні новини зараз

З сином і "переляканою" охороною: Володимира Зеленського зустріли в елітному супермаркеті

У Туреччині почали затримання підозрюваних у підпалах: ліси у вогні, рятують як можуть

Землю накриє потужна магнітна буря, гіпертонікам приготуватися: "У три хвилі"

Віктор Павлік розчулив кадрами з маленьким сином без Каті Репяхової: татусь зі стажем

Показати ще

Напередодні на Британських островах вдарив не менш руйнівний шторм – "Офелія", який досяг західного узбережжя Ірландії. Тому швидше за все ця стихія – просто продовження чергового погодного катаклізму.

В деяких населених пунктах встановили спеціальні загороджувальні конструкції для захисту від повені у портових містах, наприклад у графстві Корнволл.

Скасовано рух потягів та поромів, людям радять триматися подалі від зон небезпеки, особливо – низин та набережних, адже в 40 районах вже помітні перші ознаки підтоплення.

Дивіться: шторм у Британії

Як повідомляв портал "Знай.ua", ураган приніс в столицю чорний дощ.