В Мережі швидко поширилася новина про чоловіка з надмірною вагою, який приєднався до ІДІЛ, а потім був використаний в якості сексуального раба.

Як повідомляють ЗМІ, 28-річний німець приєднався до терористичного угруповання ісламської спрямованості, а потім став секс-рабом.

В щоденному звіті World News оприлюднили текст з інформацією про цього чоловіка.

"Я пішов туди, щоб битися, але я думаю, у них були інші плани для мене. Після прибуття вони продовжували зажимати мою дупу, потираючи мої соски через сорочку і посвистуючи на мене. Спочатку я подумав, що все це весело, поки не прокинувся одного, прикутий до ліжка, одягнений у халат з макіяжем і губною помадою", - йдеться в повідомленні.

Скріншот запису

Популярні новини зараз
Клієнти ПриватБанку зможуть отримати компенсацію до 15 тисяч гривень ВПО готують повернення щомісячних виплат без перевірки доходів Може вибухнути будь-якої миті: "Нафтогаз" зробив заяву для українців із газовими плитами За доставку газу можна не платити: фахівці повідомили, хто має на це право
Показати ще

Однак, чи правда це – поки невідомо.

Так, зарубіжне видання Hoax Alert пише, що дана новина не є правдивою. Вони вказують, що екс-протестант з Німеччини Християн Емде, який приєднався до ІДІЛ, давав інтерв'ю. У ньому він розповів про своє безглузде рішення. Однак, подана новина, дещо перебільшена.

Дивіться сюжет із героєм

Як повідомляв інформаційний портал "Знай.ua", американці розвернули гніздо терористів.