З дайвером Керолайн Робертсон-Браун трапився курйозний випадок під час робочої поїздки на острови Фарн біля узбережжя Нортамберленда. Вона ледь не залишилася без камери через незвичайного злодюжку.

Про це повідомляє Daily Mail. Дитинча тюленя вихопило у Керолайн камеру і спробувало втекти з нею. Вона разом з іншими водолазами якраз займалася підводною зйомкою популяції сірих тюленів.

"Апаратура для підводної зйомки коштує пристойних грошей, і я не могла просто так дати виграти морському мешканцеві цю гру", - розповіла дівчина.

Популярні новини зараз

В АТБ помітили "фантомні" знижки – уважно дивіться в чек

Влізла в парі Зеленського та Філатова - скандальна модель з Дніпра роздяглася на зруйнованому мосту під Нікополем, яка гаряча

Запасаємося на зиму влітку - 4 види консервів, які врятують в найголодніший рік

Українцям назвали нові правила виходу на пенсію, про вік можна забути

Показати ще

В результаті вона не тільки зберегла свою камеру, але і зробила серію дивовижних знімків з морським мешканцем.

Керолайн розповіла, що тюлені, за своєю природою, дуже цікаві тварини. Вони не бояться і часто підпливають до дайверівм, щоб поспостерігати за їх заняттями. Тюлені, за її словами, можуть тягнути водолаза за ласти і підкидати їх вгору. Це не агресивні тварини і дуже люблять позувати на камеру.

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, дайвери натрапили на незвичайну знахідку поблизу популярного українського курорту.