Найнебезпечніші держави світу: США закликали остерігатися України

поділитись
Американці порадили туристам добре подумати перед поїздками в деякі з них

Рекомендації для американців, котрі мають намір подорожувати найближчим часом, з'явилися нещодавно на офіційному ресурсі Державного департаменту США.

Країни умовно розділили на чотири групи. До першої включили території, відвідування яких потребує стандартних заходів безпеки, наприклад Фінляндія, Норвегія, Польща, Литва, Латвія, Естонія, Білорусь, Румунія, Чехія, Греція, Казахстан, Узбекистан, Монголія, Аргентина, Чилі та інші.

Друга група, куди також потрапила Україна, містить дані про підвищену обережність: Франція, Англія, Німеччина та інші. 

Подорож до держав третьої групи рекомендовано "добре обміркувати", тобто у Департаменті мають сумніви щодо доцільності візитів туди: Росія, Туреччина, Нігер, Нігерія, Чад, Пакистан, Венесуела, Куба, Гватемала, Гондурас і інші.

У четвертому списку перераховані країни, про поїздку до яких краще забути, принаймні на найближчі кілька років. Серед них Афганістан, Іран, Ірак, Центральноафриканська республіка, Сомалі, Сирія, КНДР, Ємен, Південний Судан, Малі та Лівія.

Дивіться: Україна увійшла до трійки найбільш нещасних країн світу

Як повідомляв портал "Знай.ua", відомий вітчизняний бренд одягу Svastone звернув увагу українців на цікаві деталі в їх рекламній кампанії. В інтернет-магазині з'явилися дитячі футболки з написом "Білий малюк- майбутнє нашої раси". Цей момент викликав бурю емоцій в мережі.

Автор матеріалу: 
Марина Лонская
Теги: 
Україна, подорожі, США, небезпека
Державний секретар Майк Помпео розповів деталі майбутньої зустрічі
0
0
13:27 21.07.2018
Адміністрації президентів вже розпочали переговори про зустріч восени
0
0
12:42 21.07.2018
Піклуватись про захищений інтим почали ще з найдавніших часів
0
0
12:06 21.07.2018
На кордоні знову розпочалися бойові дії
0
0
09:33 21.07.2018