У Луїзіані (США) американка Жанет Леблан померла від харчового отруєння.

Вона разом із чоловіком провідувала родичів, де за обідом з'їла немалу кількість сирих устриць, гуляючи берегом моря, а вже через 21 день жінки не стало. Причиною фатального випадку стало ураження смертоносною м'ясною бактерією вібріон.

Кілька порцій купували й просто на ринку, прихопили із собою два десятки молюсків:

"Через 36 годин її дихання стало дуже важким і хриплим, а на ногах почали з'являтися висипання… Це бактерії, які живуть у м'ясі. У неї були важкі рани на ногах від цих бактерій ", - розповіла подруга Жанет.

Популярні новини зараз
Починаючи з 5-го класу: дітей закликали готувати до війни з раннього віку Яка мова вистрілить у 2026? Турецька, іспанська чи китайська – починайте вчити Вересень 2025: 5 днів, коли потрібно бути максимально обережними, українців попереджають Залишитеся без урожаю: названі дні, в які не можна копати картоплю
Показати ще

Дві доби поспіль вона відчувала себе більш-менш нормально, але за деякий час стало зле.

Дивіться: американка отруїлася устрицями

Побоювання медиків підтвердилися: отруєння спричинили вібріони, які потрапляють в організм через сире або недостатньо оброблене температурою м'ясо, а також разом із водою через відкриті рани.

Лікарі зробили все можливе,але врятувати пацієнтку було вже не реально.

Дивіться: поради дієтолога при харчовому отруєнні

Як повідомляв портал "Знай.ua", на Закарпатті двоє підлітків отруїлися алкоголем під час колядування.