Поранена російська ведуча Тетяна Фельгенгауер знаходиться в лікарні, а медики стверджують, що її життю нічого не загрожує.

В результаті нападу журналістка отримала непроникаючі поранення в шию спереду. У неї стан середньої тяжкості.

За попередніми даними, нападник був не цілком адекватним. Він заявив, що журналістка його домагалася і в такий спосіб вирішив захиститися від її нав'язливих залицянь.

"Він пирснув з балончика нашому співробітнику в обличчя, після чого побіг наверх. Ми одразу дали команду перекрити всі пости, закрити входи і виходи. Там, нагорі, його вже скрутила охорона еховська, потім ми вже нашому співробітнику допомогу надавали, дівчині пораненій ", - розповіла деталі нападу охорона офісного комплексу.

Популярні новини зараз

Марічка Падалко повідомила про поповнення в родині: забрала останнього

Марина Боржемська видала свій лайфак для підтягнутого тіла: так схуднути зможе кожна

Анна Богдан знайшла собі красеня-пілота, Холостяк Заливако змусив її штовхати літак: "Давай, це тобі не сніданок готувати"

Чоловік "ожив" на своєму власному похованні: ледь не засипали землею

Показати ще

Нападника травмувала служба безпеки радіостанції. У нього глибокий поріз на щоці. Під час допиту чоловік твердив, що з журналісткою у нього була телепатичний зв'язок.

"Я ніколи не був з нею знайомий в реальності, але бачив і відчував її. Вона була занадто нав'язлива, вона була у мене в голові", - заявив затриманий.

Прокуратура взяла на контроль розслідування справи про напад на журналістку Тетяну Фельгенгауер. Слідчий комітет РФ порушив кримінальну справу за статтею про замах на вбивство у зв'язку з нападом на провіднуведучу радіостанції.

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, чоловік прорвалася через охорону і полоснув по горлу російську журналістку прямо в студії радіостанції.