Користувачів соціальних мереж потішив спосіб запрошення на президентські вибори в Росії. Тепер навіть молоко спокійно не купиш без нагадування про те, що 18 березня країна збирається поставити галочку в бюлетені.

На своїй сторінці в Twitter блогер під ніком "Чіткий ТАСС" публікує фотографію звичайного чека з магазину, на якому покупцям нагадують про головну подію 2018 року.



"Мабуть шоу буде суперское!", - пише блогер, а користувачі в коментарях підтримали його: "Мабуть навіть тут без допінгу - вже ніяк", "Промокод на бухлішко в свято", "Наше фсе!", "Креативники".


Популярні новини зараз
Пенсіонерам готують допомогу – по 4000 грн кожному: хто у списках на виплати Повістки більше не прийдуть: кому більше не треба йти до ТЦК ПриватБанк зробив термінову заяву для своїх клієнтів: швидше перевіряйте Пекельне літо: на Україну чекає нова хвиля аномальної спеки, прогноз погоди лякає
Показати ще

Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" писав про те, чого насправді боїться Путін: в соціальних мережах показали принизливі передвиборчі виверти.