Олексій Навальний, після відмови ЦВК допустити його на президентські вибори 2018 року, заявив про початок страйку виборців. Про це повідомляють російські ЗМІ.

Самі штаби політика в регіонах продовжують свою роботу, просто співробітники займуться спостереженням за чистотою голосування, явкою виборців і пошуком фальсифікацій. Навальний же має намір агітувати громадян не ходити на виборчі дільниці і "не визнавати ці вибори".

"Процедура, в якій нам пропонують брати участь, не є виборами.
У ній беруть участь лише Путін і кандидати, яких він особисто вибрав, які не є для нього загрозою і які не вели і не ведуть виборчих кампаній", - говорить політик.

Навальний вважає, що "прийти і отримати бюлетень, це означає прийти і проголосувати за корупцію". На думку політика, не варто навіть псувати бюлетень або вписувати туди ім'я свого кандидата, оскільки вже самого підпису досить, "щоб вони визнали ці вибори чесними".

Навальний попросив прихильників і виборців брати участь у страйку і "агітувати проти цієї влади".

Як повідомляв портал "Знай.ua", опозиціонер Олексій Навальний подав необхідний пакет документів щодо своєї кандидатури на президентських виборах в Росії 2018 року.