Російський опозиціонер Олексій Навальний відразу після арешту звернувся до своїх прихильників.

Звернення він опублікував на YouTube.

Опозиціонер розповів, що своїми вчинками він намагається показати, що можна боротися проти кремлівської влади. При цьому Навальний заявляє, що не має наміру мовчати. І через це готовий нести відповідальність.

Він зазначив, що за останні 10 років ВВП Росії знизилося на 1,3%. Тоді як в інших країнах цей показник зростав. Причому серед успішних країн є такі як Нігерія, Узбекистан і Казахстан.

Популярні новини зараз
Чи буде доступне українцям улюблене сало: скільки продавці просять за цей продукт у серпні Екстрасенс Олена Курилова попередила українців про війну ще в 2020 році: "Я біля танка, перемога буде за нами" Андрій Шевченко, легенда українського футболу, показав як в 44 роки виглядає його дружина - американська модель Ціни на гречку раптово обвалилися: скільки зараз коштує улюблена крупа українців
Показати ще

Навальний закликав не голосувати за чинного президента Володимира Путіна, тому що він уже вкрав десять років нормального життя у росіян.

Звернення Навального.

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що російського опозиціонера Олексія Навального випустили із спецприймальника, де він відсидів більше 20 діб. Політику інкримінували повторне порушення правил проведення демонстрацій, але вже традиційно кожен подібний мітинг в РФ визнають "несанкціонованим".