Російський солдат заявив, що з Росії на навчання "Захід-2017" їде 10 тисяч військових, у той час як офіційно Кремль заявляє про тисячі солдат.

Про це повідомляють журналісти "Белсат", які відправились у село Верейці, де з минулого тижня розвантажують російську військові техніку.

Про десять тисяч росіян заявив артилерист Кантемирівської танкової дивізії Антон, відповідаючи на питання журналістів.

"Скільки нас? Взагалі нас тут багато буде, тисяч десять. Але Кантемирівська дивізія не вся буде - тільки механізований полк і розвідка. А поки ось розвантажуємося. Далеко нас офіцери не відпускають, тільки тут, поруч, максимум - до воріт", - заявив солдат.

"Ми тільки приїхали сюди, не розмістили ще ніде, і навіть не знаю, де в результаті залишать. Ми - артилеристи з Кантемирівської танкової дивізії, чули про таку? Мені у вас подобається - тихо, спокійно", - розповів хлопець.

Популярні новини зараз

Львів огорнув чорний дим, рятувальники летять: палає, як у пеклі

Ломаченко після бою з Лопесом ліг під ніж хірурга - 12 раундів практично з однією рукою: "Відколов шматок..."

Люблячий батько не дав лікарям відключити напівживого сина від апаратів, сталося диво: "Люблю тебе"

Комаров зі "Світу навиворіт" показав сумну правду про українців: "Роблять це не через бідність"

Показати ще

Відзначимо, що офіційно участь в навчаннях на території Білорусі повинні прийняти близько 10 200 військовослужбовців, в тому числі близько 7200 від Збройних сил Білорусі і близько 3000 - від Збройних сил Російської Федерації.

Нагадаємо, як повідомляв "Знай.ua", білоруське державне телебачення зняло сюжет, який має підтверджувати, що білоруси підтримують проведення масштабних російсько-білоруських навчань "Захід-2017".