У всьому світі набирає все крутіших обертів тенденція, пов’язана з трансгендерними перетвореннями. Одна американська сім'я, напевне побила своєрідний рекорд. Усі члени родини, включаючи малолітніх дітей стали трансгендерами.

Про це повідомляє Daily Mail.

Народила двох дітей 41-річна жінка тепер є трансгендерним чоловіком і носить ім'я Деніел Херротт. Дружиною Херротта є 62-річна Ширлі Остін, яка була народжена чоловіком.

У пари двоє дітей. Донька Джошуа, якій зараз 13, народилась хлопчиком. Проте, як запевняє мати, дитина вже з 6 років говорить про те, що відчуває себе дівчинкою.

Популярні новини зараз

Лідія Таран вбралася в червоне заради чоловіка: "Щоб всі ахнули!"

Вагітна дружина Віктора Павліка розкрила стать дитини: "Плакала півгодини"

За відмову вакцинуватися - штраф: юристи назвали українцям головні ризики

Перехід на "літній час" скасовується? У Зеленського готові вирішити болюче питання українців

Показати ще

Також в родині є 11-річний син Мейсон, який був народжений дівчинкою. Чи захотіла дитина стати хлопчиком за власним бажанням, не відомо.

На даний момент всі члени сім'ї перебувають у так званій стадії трансгендерного переходу. Портал KJZZ зазначає, що в сімействі також живуть дві собаки, про їх гендерної самоідентифікації не повідомляється.

Як раніше повідомляв інформаційний портал "Знай.ua", у сім'ї трансгендерів народилась дитина, яку пара буде ростити як "гендерно нейтральну". Батьки хочуть дати своєму чаду, коли виросте, самостійно вирішити до якої статі вона належить.