Іноді внаслідок хвороби або генної мутації на світ народжуються незвичайні тварини. У цій добірці зібрані п'ять випадків, на які краще не дивитися, коли їси.

Святе теля

Це теля народилося в цьому році в Індії, в Уттар-Прадеш, однак не прожило і 60 хвилин. Індуси вважають, що така тварина - одне з втілень індуїстського бога Вішну, тому не ховають його. Тіло поклали в скляний саркофаг.

Ягня з людським обличчям

Популярні новини зараз

Лариса Ніцой заявила, що у Росії потрібно запровадити українську мову другою державною: "На Кубані їй надати статус регіональної"

Зірка "Жіночого кварталу" Лера Товстолес розкрила закулісся "весілля" Лесі Нікітюк: "Боже, наречена"

Леся Нікітюк в латексі показала, як дівчата можуть ловити рибку: з великою попою і вудкою в руках

Андре Тан підказав, як правильно вибрати купальник: "Збільшити груди і приховати живіт"

Показати ще

У 2015 році в дагестанському селі Чиркей народився баранчик з "людським обличчям". Припускають, що таке сталося через надлишок вітаміну А в кормі матері.

Порося – втілення жаху

Взимку 2015 року на китайській фермі у свині народилося 19 поросят. Проте один з них налякав жителів своєю не тваринною мордою. Він не зміг нормально харчуватися, тому невдовзі помер.

Зле козеня

В Аргентині у липні цього року народилося козеня з деформованим тільцем. На спроби господарів нагодувати тварину, він не піддавався і незабаром помер.

Ягня, якого краще ніколи не бачити

Біля міста Ізмір у 2014 році на світ з'явилося мертве ягня. Вагітність матері проходила важко. Мордочка створіння була схожа на людську.

Як раніше повідомляв інформаційний портал Знай. ua, новонароджений козел змусив упевнитися в існуванні демонів.

СохранитьСохранить