Не доніс: військовий літак скинув бомбу на завод, є постраждалі

поділитись
Винищувач Mirage 2000 помилково "розбомбив" завод

Літак військово-повітряних сил Франції випадково скинув бомбу на завод. Інцидент стався над населеним пунктом Ножан-сюр-Верніссон. Внаслідок інциденту двоє людей отримали поранення.

Про це пише видання 24matins.

Повідомляється, що два французькі військові літаки - винищувачі Mirage 2000 - пролітали над населеним пунктом Ножан-сюр-Верніссон, коли один з них випадково втратив авіабомбу, яка впала просто на завод компанії Faurecia.

В результаті інциденту дві людини отримали поранення, пише видання.

C'est un Mirage 2000 qui a perdu des munitions. Illustration.

Свідки кажуть, що чули, як літаки пролетіли над містом, а потім великий вибух на автомобільному заводі. Падіння "бомби" викликало паніку на заводі. Працівників евакуювали, а на місце події викликали пожежників.

Армія вибачилася перед жертвами інциденту. За словами представника французьких ВПС, боєприпас, який потрапив в завод, був навчальним,  його планувалося скинути на полігоні і він не містив вибухових речовин.

Інциденти, подібні події в Ножан-сюр-Верніссон, трапляються "виключно, дуже і дуже рідко", підкреслили в ВВС.

Наразі проводиться розслідування інциденту. Прокурор військової прокуратури Парижа наказав провести судове розслідування в жандармерії Повітря. Також було розпочато технічне розслідування, яке проводить Бюро з розслідування авіаційних подій (BEAD).

Як повідомляв портал "Знай.ua", у Німеччині через бомбу евакуювали 26 тисяч людей. Бомба часів Другої світової війни вагою 1,8 т  була виявлена минулого місяця під час садових робіт в одному з будинків. Її детонація могла привести до великих руйнувань в місті.

На час проведення операції зі знешкодження бомби влада оголосила евакуацію в радіусі 1,5 км від місця знахідки. Крім житлових будинків і магазинів, евакуація торкнулася дві лікарні, університет і будинок престарілих. Для евакуйованих місцева влада організувала тимчасові притулки.

Автор матеріалу: 
Надія Царук
Теги: 
військовий літак, винищувач, бомба, завод, Франція
Термометри вже понад два тижні тримаються на позначці у 40 градусів за Цельсієм
0
0
11:54 22.07.2018
Батьки намагаються знайти спосіб забрати з Туреччини тіло свого сина
0
0
08:54 22.07.2018
Британський актор намалював те, що побачив під час клінічної смерті
0
0
08:09 22.07.2018
Єлизавета ІІ здивувала оригінальним подарунком
0
0
07:39 22.07.2018
Ігри дітей зі зброєю завершилися трагедією
0
0
04:41 22.07.2018