Сьогодні, 18 березня, в Росії проводяться президентські вибори. І півдня ще не минуло, як в інтернет вже злили відео з фальсифікаціями.

У Twitter на сторінці "Виборна Навка" був опублікований подібний відеозапис.

Ролик був отриманий з камер спостереження, розташованих на виборчій дільниці №617, який знаходиться на Далекому Сході Росії, у селищі Депутатському республіки Саха.

На записі невідомий стоїть біля урни для голосування і один за іншим вкидає туди бюлетені з великої пачки.

"Член комісії разом з охоронцем вкидають величезну кількість бюлетенів. Люди навіть не можуть підійти і проголосувати за того, хто вкидає", – йдеться у коментарі до відео.

Як повідомляв раніше портал "Знай.uа", зірки 18 березня створять сприятливу атмосферу. Відомо, що на цей день призначено чергові вибори президента Росії. "Якби обійшлося без фальсифікацій, країна мала б шанс отримати новий поштовх до розвитку", - повідомив астролог Влад Росс.

Також портал повідомляв про те, що українцям, які вирішать певні причини голосувати під час виборів на анексированной території, загрожує кримінальна відповідальність, передбачена статтею про "державну зраду".

Крім того, Міністерство закордонних справ України ще місяць тому попередило МЗС Росії про неможливість голосування для російських громадян в російських дипустановах в Україні, якщо не будуть скасовані незаконні вибори президента РФ в окупованому Криму. Про це заявила прес-секретар МЗС Мар'яна Беца, повідомляє Укрінформ.

Також відомо, що Громадян Російської Федерації, за винятком дипломатів з відповідними посвідченнями, не допустять у неділю, 18 березня, на територію російських дипломатичних установ для участі в президентських виборах.