У Норвегії, в комуні Ерстад, місцевий житель знімав на відео блискавку, яка потрапила в його будинок.

Судячи по ролику, блискавка влучила в терасу будинку, на якій і стояв чоловік. Після любитель стихії показав руйнування від удару розряду. Варто відзначити, що реакція на удар блискавки у автора відео і його товариша була стриманою.

Він просто вирішив зайти в будинок. За кілька днів відео набрало більше мільйона переглядів на YouTube.

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що в Харкові в будівлі Апеляційного адміністративного суду Харківської області сталася пожежа. Причиною загоряння став удар блискавки. Пожежні загасили будівлю до того, як вогонь перекинувся всередину будівлі.

Популярні новини зараз
Українці можуть назавжди втратити свої паї: названо остаточну дату Податкова взялася за власників житла: змусять пояснювати кожну копійку Держава хоче боротися з "дармоїдами": хто може не чекати на пенсію Можна не платити: українцям скасували дві комунальні платіжки
Показати ще