Небувалий випадок: путінські вояки визнали свою ганьбу

поділитись
Міністри почали розбиратися

У Міністерстві оборони Росії заявили, що один з їхніх співробітників помилився, коли прикріпив до компромату кадри з комп'ютерної гри.

"Міноборони Росії проводить перевірку щодо цивільного співробітника одного з підрозділів, помилково прикріпити фотоматеріали до заяви військового відомства про взаємодію очолюваної США міжнародної коаліції і бойовиків" Ісламського держави "в районі Бу-Кемаль (Сирія)", - заявили у відомстві, передають російські ЗМІ .

При цьому у відомстві продовжують наполягати на тому, що бойовики ІДІЛ знаходяться на утриманні американських військових.

Фейк від Міноборони РФ

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що Міністерство оборони Росії опублікувало на сторінці в Twitter "незаперечне підтвердження" співпраці армії Сполучених Штатів Америки з терористами "Ісламської держави".

Як докази російські військові надали скріни з мобільної гри AC-130 Gunship Simulator: Special Ops Squadron, в якій геймер повинен з літака знищувати цілі на землі. У військовому відомстві, напевно, не підозрювали, що хтось знайде геймплей симулятора і надасть "незаперечні докази" брехні.

Цікаво, що російські військові надали ще один фейковий кадр. Його запозичили з відео Міноборони Іраку. Через деякий час обидва твіти видалили.

Автор матеріалу: 
Александр Титаренко
Теги: 
Міноборони РФ, пропаганда, Росія
Перетворити ворогів Володимира на овець
0
0
23:23 17.02.2018
Сюди постійно приїжджають сезонні робітники
0
0
19:49 17.02.2018
На думку командира ПВК "Вагнер", в Сирії від удару США загинуло 14 найманців
0
0
19:26 17.02.2018
Будівля повністю охоплена вогнем
0
0
17:53 17.02.2018