Безкоштовні порнофільми знаходяться під загрозою зникнення.

Про це передає Indy100.

Експерти відзначають, що через скасування мережевої нейтральності у США найбільші інтернет-провайдери у першу чергу обмежать швидкий доступ до порносайтів.

Крім того вони відзначають, що провайдери можуть зажадати додаткову плату за те, що відвідувачі ресурсів могли завантажувати відеоролики самостійно на звичній для себе швидкості, що, як наслідок призведе до стягнення плати за перегляд роликів.

"Скасування мережевої нейтральності - перший крок до воцаріння консервативного режиму в США і в усьому світі. І це торкнеться не тільки порнографії, але й уявлень про сексуальність", - повідомив представник xHamser Алекс Хокінс.

Популярні новини зараз
Плюс 650 грн до пенсії: українцям приготували нову доплату - хто отримає Багатоповерхівки обігріватимуть по-новому: що зміниться Графіки відключення світла зроблять більш справедливими Маєте готуватись самі: україням порадили дбати про світло і тепло
Показати ще

У Росії закрили популярний порносайт.

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua", повідомляв, що пікантні фото вчителя побачила вся школа.