Невдалий жарт на відпочинку закінчився трагедією для 27-річного американця. Тайські рибалки ледь не вбили туриста, прийнявши його за акулу.

Як повідомляє "Worldnewsdaily", на відпочинку в Таїланді троє друзів відправились на пляж. Девіду Сміту прийшла в голову "геніальна" ідея, він вирішив перевірити, чи бояться його друзі акул.

Причепивши на спину плавник акули, Сміт занурився у воду. Плавник помітили рибалки, які на суднах пропливали повз нього. Чоловіки, намагаючись упіймати гігантську "рибину", запустили у Девіда десятки гарпунів, які буквально пошматували туриста.

За словами друзів, рибалки зреагували на плавник миттєво, та не зволікаючи, прийнялися за свою справу, Лише коли крізь чолвіка пройшло 9 гарпунів, рибаки зрозуміли свою помилку.

Закривавленого Девіда витягли на берег та викликали медиків.

Популярні новини зараз

Ольга Сумська підказала, як урізноманітнити сніданок для всієї родини: всього два інгредієнти

Арсен Мірзоян показав свою "подружку", і це не Тоня Матвієнко

"Остапчук псує всю картину": Дзідзьо з Поляковою показали закулісся шоу "Маска"

Молоді батьки не можуть оговтатися: неадекватний водій забрав життя 2-тижневої дитини у візочку

Показати ще

Як раніше повідомляв інформаційний портал "Знай.ua", на одному з карпатських курортів загинув 18-річний юнак, який намагався здійснити свою давню мрію – прокататися на канатній дорозі. Проте хлопець випав з висотної переправи та розбився на очах у своїх рідних.