Уряд Німеччини планує видати остаточний дозвіл на будівництво російського газопроводу "Північного потоку-2" у березні.

Про це повідомляєють "Українські Новини" з посиланням на голову правління НАК "Нафтогаз України" Андрія Коболєва.

"За нашою інформацією, вже в березні уряд Німеччини планує видати остаточний дозвіл на будівництво "Північного Потоку-2", - заявив він.

Коболєв додав, що український парламент повинен максимально швидко сформувати критерії добору переможця в конкурсі на спільне управління ГТС України.

"Нам потрібен терміново голос іноземного партнера в Європі, який буде допомагати нам лобіювати, що б транзит залишився в Україні", - додав він.

Популярні новини зараз
Мобілізують навіть з бронюванням: ТЦК можуть прийти на критичні підприємства Є лише місяць: виплати перерахують заднім числом - кому варто поквапитись Дітям "ухилянтів" виплатять до 3512 грн щомісяця Тарифи відпустять у вільне плавання: українцям готують нові платіжки за воду
Показати ще

Нічого особистого, або чому "Північний потік-2" може розділити Європу.

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що в Європі виступили проти газопроводу в обхід України.