В травні минулого року російський рядовий Семен Мережніков випадково знищив БТР – солдат просто намагався розігріти консерви на багатті.

Кадри інциденту потрапили в мережу тільки нещодавно.

Відомо, що загальна вартість техніки та військової амуніції, котру він пошкодив, сягає приблизно 28 мільйонів рублів. На час навчальних занять згорілий БТР-82 покрили маскувальною сіткою, брезентом і сухою травою, саме тому так швидко розповсюдився вогонь.

Дивіться: солдат випадково знищив БТР

Популярні новини зараз
В уряді закликали українців не божеволіти за запасами продуктів на зиму: як підготуватися правильно ПриватБанк запустив сервіс, на який довго чекали Новий циклон переверне з ніг на голову погоду в Україні: яким прогнозом здивували синоптики на 5 жовтня Щоб не задувало взимку: чим найкраще заклеювати вікна для збереження тепла в оселі
Показати ще

Пізніше згідно рішення Астраханського гарнізонного військового суду Мережнікову було призначено шість місяців служби в дисциплінарному батальйоні військовослужбовців.

Як повідомляв портал "Знай.ua", російські призовники в Ленінградській області масово злягли з ангіною, пневмонією та ГРЗ. Військове командування не хоче визнавати епідемію. За перший тиждень 2018 року в 442-й окружний військовий клінічний госпіталь імені Соловйова на Суворовському проспекті в Санкт-Петербурзі були доставлені 70 військовослужбовців. З 15 до 31 грудня - 293 контрактника.