25 лютого відбулися заключні старти Ігор: у фінальному хокейному поєдинку збірна Німеччини була в кроці від золотої медалі, але досвід Олімпійських атлетів з Росії взяв своє. Шведські спортсменки побили історичний рекорд в керлінгу, тричі ставши олімпійськими чемпіонками в даному виді програми. Тріумф німців в бобслеї всього лише на одну годину дозволив їх збірній очолити медальний залік Олімпіади, до старту змагань у лижних гонках.

Норвезька лижниця Маріт Бйорген стала найбільш титулованою спортсменкою в історії зимових Олімпіад. У мас-старті класичним стилем вона не тільки у восьмий раз стала олімпійською чемпіонкою, але і принесла перемогу Норвегії в медальному заліку. Скандинави встановили новий рекорд зимових Ігор, завоювавши 39 (!) медалей (попереднє досягнення належало США - 37 медалей у 2010 році), і повторили рекорд Канади за кількістю "золота" - 14 медалей, встановлений на тій же Олімпіаді у Ванкувері. Більш того, нащадки вікінгів зібрали більше всіх срібних і бронзових медалей - 14 і 11 відповідно.

Другою у загальному заліку стала збірна Німеччини, спортсмени якої вибороли сумарно 31 нагороду - 14 золотих медалей, 10 срібних і 7 бронзових. На третьому місці розташувалася збірна Канади (11-8-10). Господарі Ігор - збірна Кореї - завоювали 5 золотих, 8 срібних і 4 бронзових нагороди. Українська дружина з однією золотою медаллю Олександра Абраменка у фрістайлі зайняла 21-е місце в загальному медальному заліку.

Варто відзначити, що з 92 країн-учасників майже третина піднімалися на подіум. Вперше за 30 років медаль Олімпійських ігор завоювала представниця Ліхтенштейну: "бронза" на рахунку Тіни Вайратер в супергіганті гірськолижного спорту. А в шорт-треку на дистанції 5000 метрів команда Угорщини вперше в історії завоювала "золото" зимової Олімпіади.