У Франції оприлюднили дані про склад нового уряду Еммануеля Макрона.

Про це повідомляє Le Figaro.

За словами генерального секретаря Єлисейського палацу Алексі Колера, посаду прем'єр-міністра отримав Едуар Філіп, Міністерство оборони країни очолила Флоранс Парлі, яка раніше займалася бюджетними та економічними питаннями, а міністром юстиції призначили суддю Конституційного суду Франції Ніколя Белюбе.

За підсумками голосування міністром з європейських справ стала Наталі Луазо – саме вона свого часу працювала директором Національної школи адміністрації.

Загалом до складу французького уряду увійшли три десятки посадовців: 15 жінок та 15 чоловіків.

Популярні новини зараз
Чи перерахують платіжки за газ та світло у квітні Частину енергоблоків АЕС вивели на ремонт: що буде з графіками відключень Поїзда зупинятимуть серед маршруту: нові правила подорожей За газ тепер треба платити по новому: як споживачам не накопичити штучний борг
Показати ще

Як повідомляв портал "Знай.ua", партія Макрона перемогла на парламентських виборах у Франції.