Колеги депутата нелегітимної Державної думи Росії, колишнього "прокурора" Криму Наталії Поклонській оголосили бойкот, не з'явившись на її засідання комісії з контролю за достовірністю відомостей про доходи та майно депутатів. За даними "Інтерфакс", з 17 членів прийшли тільки два людини. Джерела агентства відзначають, що це було "сплановане рішення".

"Вперше таке", - прокоментувала вона, зазначивши, що доповість про це голові Держдуми В'ячеславу Володіну.

Журналісти запитали у Поклонської, чи не бачить вона в цій ситуації бойкот у зв'язку з її відмовою голосувати за законопроект про підвищення пенсійного віку. "Це смішно. Може бути, в дитячому садку такі бойкоти могли влаштовувати колеги по сусідніх ліжках та горщиках. Але тут серйозна організація – парламент країни", – відповіла вона.

Крім того, "екс-прокурор" Криму сказала, що не збирається здавати свій депутатський мандат у зв'язку з порушенням фракційної дисципліни, до чого закликав її лідер фракції "Єдина Росія", віце-спікер Сергій Нєвєров.

"Мені довірили ділянку роботи. Мене виборці обрали. Мені керівництво довірило ту роботу, яку я сьогодні виконую по совісті, тому – ні", - додала Поклонська.

Як відомо, депутат Державної думи, колишній "прокурор Криму" Наталія Поклонська несподівано для всіх не підтримала ініціативу Кремля і не проголосувала за пенсійну реформу, яка передбачає рекордне підвищення пенсійного віку для росіян. Таким чином вона стала єдиним членом путінської партії "Єдина Росія", який виступив проти цього нововведення. Рішення Поклонської вкрай здивувало користувачів мережі, і вони відреагували на нього безліччю жартів і коментарів на адресу колаборантки.

Нагадаємо, Поклонська зробила головний злочин проти Сенцова.

Раніше портал "Знай.uа" повідомляв, що няш-мяш продинамила головну ідею Путіна.

Також "Знай.uа" писав, що Няш-Мяш зізналася, про кого сумувала на інавгурації Путіна.