В середмісті Нью-Йорку сталася масштабна пожежа: загорівся шестиповерховий будинок у районі Гамільтон-Хайтс, в результаті чого постраждали щонайменше до десяти людей.

Сильний вітер та складна конструкція будівлі заважають рятувальникам погасити полум'я. Місцева влада перекрила рух транспорту у 80 найближчих кварталах Центрального парку, але про причини інциденту та його можливі наслідки поки що не повідомляють.

"Не схоже, що це пов'язано з газом, тому що в такому випадку повинен би був бути сильний вибух. Але цей вогонь якесь божевілля", - прокоментував мешканець району Даррнел Сімс.

Відомо, що цьому приміщенню вже більше 100 років, тривалий час тут проводилися реставраційні роботи, але два десятки родин так і залишилися у своїх квартирах. Під час займання їх терміново евакуювали і розмістили на кілька днів у готелях на Бродвеї.

Очевидці стверджують: стовпи чорного диму досі тягнуться по всьому кварталу Манхеттена, без зайвої потреби людям радять взагалі не виходити на вулицю, особливо тим, хто страждає від захворювань дихальних шляхів (концентрація шкідливих речовин у повітрі практично смертельна для них).

Дивіться: пожежа у Нью-Йорку

Як повідомляв портал "Знай.ua", суд виніс вирок директору дитячого табору "Вікторія" в Одесі, в якому сталася масштабна пожежа.